Express Mail Service (EMS) - Expresspasts

Cenu kalkulators

Kur vēlaties sūtīt?

Express Mail Service (EMS)

Express Mail Service (EMS) – ir pasaulē pazīstamākais pasta pakalpojums, kas paredz eksprespasta sūtījumu pieņemšanu un piegādi adresāta rokās visā pasaulē. Vidējais EMS sūtījumu piegādes laiks ir no 4 darba dienām.

EMS sūtījumu iesaiņošana un saturs

  • Starptautiskos eksprespasta sūtījumus EMS pieņem saskaņā ar Pasta noteikumiem. Uz šiem sūtījumiem attiecas visi noteikumi par starptautisko pasta sūtījumu iesaiņošanu un adresēšanu, kā arī aizliegumi satura ziņā.
  • Pārsūtot EMS sūtījumus, iesaiņojumam jānodrošina pakas satura saglabāšana transportēšanas laikā. Paka nedrīkst bojāt citus pasta sūtījumus vai fiziski traumēt pasta darbiniekus. Sūtījumiem, kas satur tikai dokumentus ir paredzēta speciāla bezmaksas aploksne no cieta kartona, kas pasargā papīra dokumentus no bojājumiem.
  • EMS pakās var pārsūtīt rūpniecības, sadzīves, kultūras preces un pārtikas produktus, kurus nav aizliegts ievest sūtījuma izsniegšanas valstī un kurus atļauts izvest no Latvijas Republikas.
  • EMS sūtījumi netiek apdrošināti un tajos pārsūtāmā satura kopējā vērtība nedrīkst pārsniegt: dokumentiem – 34.15 EUR, precēm – 147.98 EUR.
  • Pretenzijas par EMS sūtījumu piegādi var iesniegt 4 mēnešu laikā no sūtījuma nosūtīšanas datuma.

Maksimālais sūtījumu izmērs:

  • sūtījuma vienas malas garums 1,5 m,
  • diametra un vienas malas summa 3 m.
Iepako sūtījumu droši!

Piegāde

Uzzināt pārsūtīšanas termiņusIzmēra
atbilstība

x x
 

Lūdzu atjauniniet savu pārlūkprogrammu

Jūsu Tīmekļa pārlūks nespēj pilnvērtīgi attēlot šo lapu, jo šī lapa ir būvēta balstoties uz moderniem Tīmekļa standartiem. Lai apskatītu šo lapu tās pilnā krāšņumā, aicinām jūs izvēlēties kādu no modernajiem Tīmekļa pārlūkiem, kas pieejami zemāk.

  Opera   Mozilla Firefox   Chrome