Sūtījumu piegādes cenas

Aicinām Jūs izmantot mūsu kalkulatoru sūtījuma pārsūtīšanas maksas aprēķināšanai.

Maksimālais sūtījumu izmērs: sūtījuma vienas malas garums 1,5 m, apkārtmēra un garākās malas summa 3 m.

Valstu saraksts, uz kurām nosūtīšanai pieņem EMS sūtījumus:

Pakalpojuma cena (bez PVN)
     




Valstslīdz 250g, EURlīdz 500g, EURlīdz 1kg, EURPar katru nākamo pilno vai nepilno kg, EURNepiec. Muitas deklarāciju CN 23 skaitsMaks. sūtījuma svars (kg)Pārsū-
tīšanas laiks dienās*
1Apvienotie Arābu Emirāti20.7722.2024.334.55131,54-6
2Argentīna25.6128.4633.4413.522206-8
3Armēnija21.3422.6224.193.273204-6
4ASV19.2121.3424.904.84131,56-8
5Austrālija22.7725.4729.8811.811207-13
6Austrija14.2315.6517.072.63131,53-4
7Azerbaidžāna17.5019.3521.201.992504-6
8Baltkrievija18.3619.2121.341.642204-7
9Beļģija17.7920.2023.051.712304-5
10Brazīlija23.4825.9028.4612.091306-8
11Bulgārija18.4320.2023.052.131304-6
12Čehija16.1518.3619.921.281304-5
13Dānija17.6418.5019.490.92131,54-5
14Francija17.0717.7918.502.771304-5
15Grieķija21.6322.3423.342.131304-6
16Gruzija20.2021.3422.772.852305-7
17Honkonga23.7625.6830.598.821305-8
18Horvātija17.9319.2121.342.281304-6
19Indija19.7821.2022.775.831356-10
20Itālija20.2821.7723.762.993304-7
21Izraēla17.0719.0720.352.631204-6
22Īrija15.5116.3617.502.131305-7
23Japāna17.3619.9222.917.111305-7
24Jaunzēlande27.7531.5239.2717.791306-8
25Kanāda23.1224.4026.896.401306-9
26Kazahstāna23.7627.0330.164.552306-9
27Kipra14.4416.2218.502.06131,54-6
28Kirgizstāna23.4825.3328.034.273306-9
29Krievija20.6322.6223.901.643304-15
30Ķīna18.9221.4924.335.692307-10
31Lielbritānija20.4922.0523.762.351306-8
32Maķedonija20.4221.4124.19 3.841305-7
33Malaizija26.3229.8834.159.251306-8
34Malta19.6420.6322.052.852304-6
35Meksika23.7625.6828.4610.672206-9
36Moldova22.0524.1926.472.70331,55-7
37Nīderlande18.3619.2120.351.851304-5
38Norvēģija23.0523.4123.761.42131,54-7
39Polija16.2217.2218.501.421204-5
40Portugāle18.7819.6420.633.271304-6
41Rumānija17.0718.0719.642.70131,54-6
42Singapūra20.2022.0526.329.961305-7
43Slovākija16.4317.6419.211.641304-6
44Slovēnija15.2216.2217.361.421304-6
45Somija19.9220.9222.341.21131,54-7
46Spānija17.7918.5019.922.851204-6
47Šveice20.6321.7722.841.712304-5
48Tadžikistāna **21.0622.7725.614.701306-8
49Taizeme20.6322.7725.618.751306-9
50Turcija19.3520.6322.772.992305-12
51Turkmenistāna **23.3425.6128.033.984305-8
52Ukraina21.0622.4824.331.422205-7
53Ungārija21.9123.4825.542.491304-6
54Uzbekistāna25.6127.1128.603.56230

7-11

55Vācija17.2218.7820.201.852304-5
56Zviedrija18.6419.6420.770.851304-5

*neieskaitot svētdienas un svētku dienas. Pārsūtīšanas laikā nav iekļautas sūtījuma pārbaudes un muitas kontroles iziešanas laiks, jo pasta operators nenes atbildību par muitas darbībām un kontroles laiku. Pārsūtīšanas laiks var mainīties laika apstākļu, situācijas galamērķa valstī, kā arī citu iemeslu dēļ.

** Šīm valstīm nav iespējama sūtījumu izsekošana.

Papildus uzrādītajiem tarifiem tiek iekasēts 21% pievienotās vērtības nodoklis.

EMS sūtījumu izsekošana

EMS sūtījumu statusu attiecīgajās valstīs iespējams noskaidrot šeit

Starptautisko EMS sūtījumu nosūtīšanas nosacījumi