www.mans.expresspasts.lv

Mans Eksprespasts paredzēts uzņēmumiem, kuri noslēguši līgumu* ar Latvijas Pastu par Eksprespasta pakalpojumu izmantošanu.

Mans Ekspresspasts ir bezmaksas sistēma, kas nodrošina ērtu, ātru un pārskatāmu Eksprespastam nododamo sūtījumu noformēšanu.

Mans Eksprespasts ir bezmaksas sistēma, kas mūsu pastāvīgajiem klientiem*, nodrošina ērtu un ātru ekspressūtījumu noformēšanu. Sistēmu Mans Eksprespasts varat lietot jebkurā laikā un vietā, kad pieejams dators ar interneta pieslēgumu.

*Lai noslēgt līgumu par Eksprespasta pakalpojumiem lūdzam zvanīt pa tālruni 27892765.

Mans Eksprespasts priekšrocības:

  • visu nepieciešamo pavaddokumentu aizpildīšana elektroniski;
  • izvēloties sūtījumu veidu, automātiski tiks aizpildītas visas konkrētajam sūtījumam nepieciešamās veidlapas. Jums vairs nebūs jādomā par to, vai esat sagatavojis visu nepieciešamo dokumentu paketi;
  • pārskatāmu noformēto sūtījumu arhīvs, kas ļauj precīzi uzzināt kad, kas un kam ir sūtīts;
  • iespēja augšupielādēt un veidot neierobežotu adrešu un adresātu arhīvu, lai izmantotu tos, noformējot atkārtotus sūtījumus;
  • iespēja izmantot Latvijas Pasta esošo adrešu datu bāzi, noformējot iekšzemes sūtījumus;
  • tuvākajā laikā nodrošināsim iespēju apskatīt sūtījuma statusu, tas nozīmē, kajebkurā brīdī vārēsiet pārbaudīt, vai sūtījums jau nogādāts adresātam. 

Kā kļūt par Mans Eksprespasts lietotāju?

Mans Eksprespasts neprasa jaunu programmu instalāciju, vienīgi reģistrēšanos sistēmā. Jums nepieciešams tikai dators ar interneta pieslēgumu un printeris.

Lai reģistrētos un uzsāktu programmas lietošanu, dodieties uz interneta vietni www.mans.expresspasts.lv.

Reģistrējieties sistēmā Mans Eksprespasts un pārliecinieties, ka sūtījumu noformēšana kļūs ērtāka!